Důležité upozornění k ukončení školního roku

Ředitel školy z provozních důvodů rozhodl, že k ukončení školního roku dojde v pátek 25. června 2021. V tento den žáci obdrží vysvědčení.
Organizace vyučování v týdnu od 21. - 25. června 2021: žáci všech tříd budou mít čtyři vyučovací hodiny od pondělí do čtvrtku, obědy se budou vydávat do 13 hodin. ODHLÁŠENÍ OBĚDŮ je možné do úterý 22.6. do 14 hodin.
V pátek bude rozdáno vysvědčení během první vyučovací hodiny. Obědy se budou vydávat v době 10.00 - 11.30 hodin.

Třídní výlet 6.A do Světa techniky

Cílem výletu dne 24. 9. 2020 bylo seznámení se s širokým spektrem oborů fyziky a biologie pomocí interaktivní výstavy. Žáci se rozdělili do 3 družstev. Každý tým měl za úkol vymyslet 5 otázek pro týmy ostatní, zapsat na papír a ve škole při výuce fyziky prezentovat. Kromě pěkných otázek někteří vygenerovali i elektrický proud… Někomu vstávaly vlasy na hlavě, ale nakonec vše dobře dopadlo.

P. Řemelková, T. Mazochová