Nebojte se povinného testování žáků!

Informace pro rodiče k povinnému testování žáků Nařízením vlády se ustanovuje povinné testování na Covid ve školách. Dítě, které nebude testováno, se nesmí účastnit prezenční výuky! Testování bude probíhat vždy v pondělí a ve čtvrtek ráno ve třídách. Pokud žák nebude v daný den ve škole, testování proběhne následující den (první den, kdy bude ve škole). JAK PROBÍHÁ TEST:
  • Testování se není třeba bát.
  • Testování je bezbolestné.
  • Probíhá samoodběrem žáků za asistence pedagogických pracovníků.
  • K testování jsou používány NEINVAZIVNÍ TESTY.
  • Odběry se provádějí vatovou tyčinkou pouze z PŘEDNÍ ČÁSTI NOSU (nikoli z nosohltanu).

Návrat prezenční školní docházky se blíží...

AKTUÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE a zákonné zástupce žáků školy:

Ve středu dne 18. listopadu 2020 opět začíná prezenční výuka žáků přípravných tříd a 1. a 2. tříd. Objednání obědů ve školní jídelně platí pro VŠECHNY ŽÁKY! Od středy 18.11. se žáci přípravných tříd a 1. a 2. tříd mohou stravovat přímo ve školní jídelně, žáci 3. - 9. tříd mohou dostávat obědy POUZE DO JÍDLONOSIČŮ.
Objednání obědů je možné: OSOBNĚ v pondělí 16. 11. 2020 od 7 do 12 hodin TELEFONICKY: 596746277 ELEKTRONICKY: www.strava.cz

1.A - učení doma v době epidemie

Adrianka Poláková z 1. A při učení doma v době epidemie