Důležité upozornění k ukončení školního roku

Ředitel školy z provozních důvodů rozhodl, že k ukončení školního roku dojde v pátek 25. června 2021. V tento den žáci obdrží vysvědčení.
Organizace vyučování v týdnu od 21. - 25. června 2021: žáci všech tříd budou mít čtyři vyučovací hodiny od pondělí do čtvrtku, obědy se budou vydávat do 13 hodin. ODHLÁŠENÍ OBĚDŮ je možné do úterý 22.6. do 14 hodin.
V pátek bude rozdáno vysvědčení během první vyučovací hodiny. Obědy se budou vydávat v době 10.00 - 11.30 hodin.

Nebojte se povinného testování žáků!

Informace pro rodiče k povinnému testování žáků Nařízením vlády se ustanovuje povinné testování na Covid ve školách. Dítě, které nebude testováno, se nesmí účastnit prezenční výuky! Testování bude probíhat vždy v pondělí a ve čtvrtek ráno ve třídách. Pokud žák nebude v daný den ve škole, testování proběhne následující den (první den, kdy bude ve škole). JAK PROBÍHÁ TEST:
  • Testování se není třeba bát.
  • Testování je bezbolestné.
  • Probíhá samoodběrem žáků za asistence pedagogických pracovníků.
  • K testování jsou používány NEINVAZIVNÍ TESTY.
  • Odběry se provádějí vatovou tyčinkou pouze z PŘEDNÍ ČÁSTI NOSU (nikoli z nosohltanu).

1.A - učení doma v době epidemie

Adrianka Poláková z 1. A při učení doma v době epidemie