Turnaj v házené

V pátek 17. 6. 2022 žáci 4. a 5. ročníku reprezentovali naši školu v turnaji házené na ZŠ MUDr. E. Lukášové a Klegova. Naši žáci vybojovali krásné 3. místo. Ze třídy 4.A Z. Laktionová, ze třídy 5.A D. Binek, K. Červeňák, T. Grondolská, N. Holubová, J. Jurk, Z. Margicinová, M. Nespešná, O. Smoljarov a P. Suranovský. Nepodařilo se jim akorát porazit družstva ze sportovních tříd ZŠ Dvorského a ZŠ MUDr. E. Lukášové a Klegova. Všem těmto žákům, kteří reprezentovali naši školu, gratulujeme!

P. Kaděrová

Ozoboti ve 4.A

Ozobot je miniaturní robot, nejmenší svého druhu. Jedná se o interaktivní hračku, která rozvíjí kreativitu a logické myšlení. Zároveň je to ale skvělá pomůcka na cestě ke skutečnému programování i robotice. Právě tuto hračku předvedli žáci 3.B Saly a Martin v hodině informatiky dětem ve 4.A. Ještě jednou jim moc děkuji!

J. Kučerová

Návštěva Mikuláše

Dne 3. 12. 2021 se vybraní žáci z 9. B přestrojili do slušivých kostýmů s mikulášskou tématikou a vyrazili obdarovat, někdy i postrašit naše žáky z 1. stupně. Nejmenší děti se choulily k sobě nebo k paní učitelce. Obavy z čertic vzaly za své, protože děti byly velice šikovné. V každé třídě zazpívaly společně písničku nebo odrecitovaly básničku. Tímto bych chtěl poděkovat především učitelkám, učiteli a asistentům z 1. stupně, za trpělivost, ochotu a výbornou práci s nejmenšími, která bývá velice náročná. Velký dík patří i dětem z devítky, které se do svých rolí pustily s velikým zápalem. Návštěva Mikuláše ve třídách se nesla v přátelském duchu, jako důkaz slouží pořízené fotografie. Jsme velice rádi, že se podařilo navázat na každoroční mikulášskou tradici. Těšíme se na další podobné akce.

Radek Kuděla