Tvoříme z papíru

Několik hodin jsme se věnovali kirigami - umění stříhání a ohýbání papíru. Můžete se podívat, jak to dopadlo: Další výtvory děti vyrobily z použitých krabic různých velikostí a tak nám vznikli roboti Ozobot, Max, Bela, Kiri...

Příprava na vánoční jarmark

Na letošní vánoční jarmark jsme se pilně připravovali: trénovali jsme koledy a vyráběli drobné výrobky pro zpříjemnění vánoční atmosféry doma. Všichni rodiče jsou zváni!

Návštěva knihovny

Koncem října jsme navštívili knihovnu na Gurťjevově ulici. Paní knihovnice nám četla příběh o lvu, myšce a drakovi. Bedlivě jsme poslouchali, protože pak nám dávala otázky, které se týkaly povah zvířátek a my jsme tipovali, které zvířátko je zlé a které hodné. Také jsme si mohli prohlédnout vystavené knihy pro děti. Půjčit jsme si je ještě nemohli, to až poté, co nás rodiče do knihovny zaregistrují. Těšíme se na další akci v knihovně, bude zase za měsíc.