Vánoční jarmark 2022

V úterý 13. 12. 2022, tj.  po třech letech, uspořádala naše základní škola již tradiční vánoční jarmark. V úvodu se představili žáci školy vánočním vystoupením, které si připravili se svými vyučujícími a asistentkami pedagogů pro rodiče, příbuzné a kamarády. Na programu byly vánoční písně a koledy, hra na flétnu, recitace, vystoupení mažoretky a tanečního kroužku. Programem nás provázely moderátorky M. Mazúrová a Z. Menšíková, žákyně 9. B. Vystoupení se všem návštěvníkům líbilo a děti byly odměněny potleskem. Na závěr jsme si společně zazpívali Rolničky, rolničky a poté začal vánoční jarmark. Všichni návštěvníci si mohli prohlédnout a zakoupit výrobky, které pro ně vyrobily děti pro zpříjemnění vánoční atmosféry doma. Ve školní kuchyňce si všichni mohli dát skvělé langoše. V pozadí zněly vánoční koledy na klavír v podání pana učitele J. Nikla. Nápaditá vánoční výzdoba vznikla pod vedením M. Vallové. Všem kolegům a kolegyním děkuji za výbornou spolupráci během přípravy této akce.

J. Kučerová