Soutěž Kdo zná a umí, ten si píská

Ve středu 21. 2. 2024 se vybraní žáci 8.B zúčastnili interaktivní soutěže Kdo zná a umí, ten si píská. Soutěž se konala v kulturním domě K-TRIO v Ostravě. Probíhala v šestičlenných týmech, kde si žáci celkem na 14 stanovištích mohli ověřit své schopnosti  a dovednosti při plnění praktických úkolů ve studijních oborech odborných škol a učilišť. Naše škola vyslala do soutěže dva týmy, ve kterých museli spolupracovat a být jako jeden. Doprovodný program zajišťovali zaměstnavatelé, kteří žákům nabídli informace o pracovních pozicích a jejich uplatnění v praxi. I když jsme se neumístili na medailových pozicích, tak jeden náš tým ze 14 soutěžních týmů skončil těsně pod bednou, a to na krásném 4. místě.
Děkujeme našim žákům za skvělou reprezentaci školy a jsme na ně hrdí.

A. Děcká