Veřejné vystoupení žáků v kulturním domě AKORD

Členové divadelního souboru Disodor mají za sebou již několik povedených vystoupení pod vedením naší vyučující Kateřiny Cahové a jejích hostů. Ve středu 27. listopadu 2019 sehráli v prostorách kulturního domu AKORD v Ostravě-Zábřehu představení Růže přátelství, inspirované myšlenkami autora Malého prince Antoine de Saint-Exupéryho. Publikum tvořili žáci několika škol městského obvodu Ostrava-Jih. Celkem tak jednotlivá vystoupení navštívily stovky dětí. Všichni herci se na vystoupení poctivě připravovali a ke svým úkolům přistupovali s velkou zodpovědností a nasazením. Jejich snaha byla odměněna závěrečným potleskem diváků v naplněném sále. Zcela zaslouženě jsou nyní naplněni dobrým pocitem z poctivě odvedené práce a možnosti udělat radost někomu druhému. Nechybí jim nadšení a odhodlání v obdobných aktivitách pokračovat.