Projektové dny školní družiny v říjnu 2019

V rámci projektových dní školní družiny z projektu Šablony II byly zorganizovány pod vedením paní Ivety Košinové zajímavé výlety v našem kraji.

Dne 7. října 2019 navštívili žáci ze školní družiny Dům přírody v Bartošovicích. Děti zde měly možnost prohlédnout si raněná zvířata ve voliérách, odkud po vyléčení putují do volné přírody. Zúčastnily se krásné komentované prohlídky vnitřní expozice, odkud  si odnesly spoustu zajímavých informací.

 

Dalším výletem dětí ze školní družiny bylo Auto moto muzeum v Kopřivnici 21.10.2019. Děti si zde prohlédly veterány motocyklů a automobilů, dozvěděly se mnoho poznatků o jejich výrobě. Nejvíce pozornosti věnovaly autu Ferrari. Díky nádhernému počasí jsme čas do odjezdu autobusu mohli strávit na dětském hřišti.