Projektový den v ZOO – 7.A

Projektový den v ZOO Ostrava – Zvířata a my
Ve středu 11. října 2023 se ráno sešli před školou žáci 7.A, aby se díky projektu Podpory škol vypravili do ostravské ZOO. Počasí nám hrálo do karet, a tak si každý mohl najít to, co ho zajímá – moderní expozice s exotickými zvířaty, komentované krmení, nebo informační tabule plné zajímavostí, ze kterých se dozvěděli spoustu informací o životě a chovu zvířat. Žáci byli nadšení z krmení koz a dalších hospodářských zvířat. Venkovní expozice byly otevřeny, proto děti mohly zhlédnout slony, žirafy, opice a další zvířata, kterým naše zoo poskytuje domov.
Bylo to vydařené pohodové dopoledne. Unaveni chozením po zoo jsme se museli posilnit občerstvením na zpáteční cestu. Samozřejmě jsme podnikli i drobné nákupy. Projektový den se všem moc líbil.

J.Nikl