Návštěva UNIPAR

Ve čtvrtek 14. 11. 2019 se děti, které chodí do technického kroužku z projektu Grammy, vydali na výlet do Rožnova pod Radhoštěm pod vedením školní asistentky Andrey Děcké. Cílem výletu byla návštěva firmy UNIPAR, která se zabývá výrobou svíček.

V 8 hodin ráno jsme vyrazili vlastním autobusem směrem Rožnov pod Radhoštěm. Ve firmě UNIPAR se nás ujal pan majitel, který nás provedl výrobnou. Žáci viděli stroje, které slouží k výrobě svíček. Každý si měl možnost obarvit svou svíčku. Zároveň viděli, že dokončení svíček se provádí ručně. Po výkladu si děti mohly v malém obchůdku koupit další svíčky. Počasí nám přálo, tak jsme se ještě pěšky vydali navštívit obchůdek s prodejem kamenů. Děti byly nadšené. Celý výlet jsme zakončili sladkou tečkou v místní čokoládovně. Poté už nás čekal autobus a vydali jsme se domů. Výlet se dětem velmi líbil.