Hurá, jdeme opět do školy!

Naši deváťáci se vrátili do školních lavic a začali se pilně připravovat na přijímací zkoušky!

Během probíhajícího uvolnění opatření proti nákaze koronavirem se od 11. 5. mohla vrátit část žáků druhého stupně konečně do výuky, a tak i naše škola opět přivítala žáky devátého ročníku!

Výuka sice neprobíhá ve všech naukových předmětech, ale ti, kteří přípravu na přijímací zkoušky opravdu potřebují a nepatří k rizikové skupině obyvatel, mohli opět zasednout do lavic a zdokonalovat se v češtině pod vedením Mgr. Jana Nikla a také v matematice pod dohledem Mgr. Moniky Gajdičiarové. Studijní příprava se opravdu soustředí pouze na výuku českého jazyka a matematiky a žáci mají tedy možnost dvakrát týdně ve čtyřech hodinách procvičit své znalosti, které by mohly být rozhodující u přijímacích zkoušek na střední školu.

Budeme jim tedy přát hodně štěstí a odhodlání a také úspěšné zvládnutí všech předpokladů k přijetí na zvolený obor!!

Ať se vše podaří, jim přejí třídní učitelé za 9.A – Zbyněk Szarowski a za 9.B -Gabka Krucinová