Telefon:

Chrjukinova 1801/12,

700 30 Ostrava – Zábřeh

Zahrada pana Chrjukina a naše 4. místo

Školní soutěž Zahrada pana Chrjukina došla do finále. Paní učitelka Milena Rybiařová celý školní rok pečlivě zaznamenávala výsledky ze školních a mimoškolních soutěží a akcí, sběrových aktivit. Naše třída se v rámci prvního stupně umístila na pěkném čtvrtém místě. Účastnili jsme se školních akcí (Drakiáda, Uspávání broučků, Karneval), akcí, které pořádal školní parlament (Barevné dny, Halloween, příspěvky do časopisu Áčko), úspěšně jsme soutěžili v recitaci, měli jsme účastníka ve sportovní soutěži Bambifest, chystali jsme dárečky k zápisu, přinášeli suché pečivo a krmivo pro psy, sbírali papír, baterie, drobné elektro, víčka, reflexní náramky. Do sběrových akcí se nejaktivněji zapojili Lukáš H., Terezka, Zuzka a Tadeáš. Děkuji všem dětem a rodičům za celoroční snažení.