Školní klub na výletě

V úterý 5. 6. 2018 jsme se vypravili ze školního klubu na výlet do Rožnova pod Radhoštěm. Naším cílem bylo Valašské muzeum v přírodě a zábavní park Gibon. Po příjezdu na místo jsme se nejprve vydali do Dřevěného městečka, kde jsme se podívali na to, jak se žilo před mnoha lety. Viděli jsme práci se dřevem, kamenem, drátem a něco nového jsme se dozvěděli také o bylinkách. Měli jsme možnost zhlédnout taneční vystoupení dětí. Po prohlídce skanzenu nás čekal zábavní park Gibon, kde měly děti možnost vyzkoušet si různé atrakce. Mnoho z nich využilo lanovou dráhu, která se na první pohled zdála jednoduchá, ale nebyla. Ty děti, které si nevybraly lanovou dráhu, šly do Giboňáčku nebo využily skákaní na trampolínách či jiné atrakce dětského parku. Po náročném dopoledním programu jsme si vychutnali výtečný oběd a pak hurá na další atrakce. Čekaly nás opět trampolíny nebo bumber ball a aquazorb. Děti si vše náležitě užily a byly spokojené. Na zpáteční cestě mnoho z nich v autobuse odpočívalo. Všichni jsme si užili krásný den, o čemž svědčí fotografie.