Otevření 1. třídy pro žáky se zvýšeným zájmem o školní výsledky

Vážení zákonní zástupci a přátelé školy,

dovolujeme si Vás informovat o otevření 1. třídy pro děti se zvýšeným zájmem o školní výsledky. Tato třída bude na naší škole otevřena od 1. září 2019 v klidové zóně školy. První třída bude vybavena nejmodernějšími pomůckami a technikou tak, abychom v co největší možné míře rozvíjeli potenciál dětí. Ve třídě bude působit velmi vstřícná a zkušená paní učitelka, která se na práci s dětmi připravuje a těší. Pro práci ve třídě bude využívána také dotace SMO Program na podporu vzdělávání a talent managementu zejména v oblasti technických a přírodních věd na území statutárního města Ostravy. I když je v této třídě plánován nižší počet žáků, lze v současné době do této třídy ještě 3 žáky přijmout. Pokud máte zájem o bližší informace ke vzdělávání v této první třídě, kontaktujte vedení ZŠ Chrjukinova.